icon
5 / 14
Je tam??
avatar

Skvělé foto 🙂 a ten výraz tatínka 😀

3. čer 2012
avatar

@veru1983 asi se na mě zrovna domlouvali 🙂))

3. čer 2012
avatar

Jj, ta je take bozi.

3. čer 2012