Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
elisstischlerova
23. čer 2017 Čtené 44x

Nejdříve bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi a gorenje za možnost být vybrána na testování a produkt si ponechat.

Nyní k recenzi, tato konvice nabízí 5 funkcí - Kromě ohřevu vody  lze v konvici vařit jídla v páře, sterilizovat zeleninu, ohřívat jídla.

Jako první jsem v této konvici vyzkoušela vařit v páře je to opravdu velmi jednouduché. Po uplynutí nastaveného času konvice zapípá a sama se vypne. Dalším plusem je, že když dojde voda, tak konvice má v sobě pojistku proti spálení/zkratování výrobku (ale k této fázi jsem se nedostala). Jídlo si zachová svou chuť a vitamíny. Sebastiánkovi moc chutná. Proto této funkci nemám co vytknout.

Jako další jsem vyzkoušela program ohřevu vody na mléko a program ohřevu vody na čaj/kávu a další nápoje plus program odložený start.

Osobně mi tyto programy přijdou stejné u obou programů se voda nejdříve převaří a poté chladne na požadovanou teplotu kterou si uživatel zvolí a teplota se udržuje.

Jen teplotu si u každého můžete nastavit u každého jinou. Oba tyto programy lze použít i s programem odložený start. Tento program je za mě super. Lze si nastavit program na ohřev vody na mléko/čaj, který se spustí až za několik hodin tudíž budete mít poté vodu na mléko/čaj hotovou na požadovanou teplotu v požadovaný čas. Teplota vody se udržuje na nastavenou teplotu.

Program sterilizace je v této konvici jednoduchá záležitost. Je zde nastavení času kde si nastavíte jak dlouho chcete sterilizovat lahvičku s dudlíkem a po uplynutí programu se konvice sama vypne. V mé ohřívačce kterou jsem používala před testováním také byla tato funkce ale musela jsem si hlídat čas a zařízení sama vypnout. Do nádobky se vejde láhev i dudlík. Nádobka je dostatečně velká i pro další menší předměty.

Program na ohřev mléka lze využít i na ohřívání příkrmů a udržování teploty, dle mé ohřívačky kterou jsem používala před testováním jsem zkusila °C a funguje to stejně i v této konvici.

  • 40 °C - udržování teploty
  • 70 °C - ohřev mléka
  • 100 °C - ohřev příkrmů

Celkové zhodnocení:

Tato konvice mě velmi nadchla. Vzhledově vypadá velmi hezky. Velmi usnadní práci v kuchyni. Její funkce mi vyhovují. Krásné spojení několika funkcí do jednoho přístroje. Konvice má velký objem (1 litr). Lze také zvolit odložený start za pomoci časovače. Dalším plusem je, že přístroj má v sobě zabudován bezpečnostní ochranu proti přehřátí, takže se při hrozícím nebezpečí vypne. Má otočnou základnu 360°. Nožičky konvice jsou gumové pro větší stabilitu. Ukazatel hladiny vody. Otevření víka je u této konvice manuální. Tato konvice udržuje stabilní teplotu vody. Sterilizace, vaření v páře, ohřev mléka či příkrmu a ohřev vody na mléko/čaj  je s touto konvicí jednoduchá záležitost. Jedinné co bych vytknula by byl napájecí kabel, na někoho může být krátký.

Závěrem jsem ráda ,že jsem dostala možnost se účastnit tohoto testování této konvice, která je v naší rodině přínosem pro všechny a všichni ji využíváme na plno.

#test_gorenje

Eliška Tischlerová

Čti celý článek
elisstischlerova
18. čer 2017
#test_gorenje Sice je napsáno na ohřev mléka ale ohřev příkrmu s ní také jde.:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
elisstischlerova
18. čer 2017
#test_gorenje Ještě zbývá ohřev a máme vyzkoušené všechny funkce.:thumbsup::slight_smile:
Zobraz celou zprávu
elisstischlerova
14. čer 2017
#test_gorenje Tohle ješte musím vychytat, program na přípravu mléka nejdříve vodu převaří a pak chladne na požadovanou teplotu.Ještě mě napadlo mít již převarenou studenou kojeneckou vodu a až bude potřeba připravit mléko ohřát vodu na požadovanou teplotu pomocí jiného programu.:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
elisstischlerova
13. čer 2017
#test_gorenje Tak dnes měl Sebik k obídku zeleninu na páře, moc mu chutnala.Příprava v této konvici je opravdu velmi jednoduchá.:slight_smile::thumbsup:
Zobraz celou zprávu
elisstischlerova
12. čer 2017
#test_gorenje Jupí, jupí a ješte jednou jupí.Dnes na testování dorazila konvice 5v1.Už jen pročíst návod a zítra začneme.:slight_smile:
Zobraz celou zprávu