a je to tu zas:((( zacalo me svedeni tela....jako v predchozim tehotenstvi..... ( to jsem skoncila na kapackach)
Mela jste to nektera?
Já to měla. Na nic nečekej a domluv se s doktorem na odběrech.Mně brali odběry na jaterní testy.Tohle svědění není moc dobré.
25. led 2013
I já to měla a rodila jsem na vyvolání, kvůli špatným jaterním testům a ohrožení miminka.
25. led 2013
Svedilo me jen v dekoltu a po par dnech to prestalo. Musi to byt hruza mit to porad ..
25. led 2013
eloana
autordramatickeho)
25. led 2013
ano a do ted to mam, ale jatra jsou ok takze proste vydrzet do porodu......