dnesni navsteva bazenu se vyvedla🙂 Linduska 2 stehy na brade..... nic mene musim smeknout-bazen nam vratil cele vstupne🙂
a kde jste byli v bazénu?plakala moc?divím se,že jí to šili a nedali takovou tu lepící svorku musí to mít asi hluboké
17. únor 2013
eloana
autor@zabulik nase Linda je nastesti v tomto v pohode🙂 nebrecela vubec.. ani kdyz se ji to stalo ani na siti.... plavcice ji dala takovou tu naplast-maslicku,aby ji to stahla a na OLR rekli,ze to bude chtit siti..... nastesti ma doktory rada a rada kdyz ji berou krev a podobne......(syn je teda pravy opak)
17. únor 2013
aspon,že tak brzké uzdravení
17. únor 2013
chudák uklouzla?