Holky byl jste nekdo v 3-4D ultrazvuku v gennetu? premeri vam mimco- hlavicku, atd..... nebo pouze ukazi mimco v 3-4D rozmeru... diky
byl to skvělý zážitek malý byl celou dobu vzhůru takže paráda doporučuji a až budu čekat druhého tak tak půjdu z nova byla jsem přesně 26+0tt..
Byla jsem v Gennetu nedávno a opravdu se nic neměří. Dělají to tam "jen" sestřičky.
No holky už ti to řekli, tak to jen potvrdím 🙂 myslím že se tam dokonce i podepisuje nějaký papír, že je to jen ukázání mimča a ne vyšetření a dělá to jen sestřička 🙂
Já chodila celé těhu k dr. Nožičkovi (ordinuje s Jorgovou) a oni maj ted nový ultrazvuky i s 3D a 4D....ale když jsem byla těhotná tak jim nějak zlobilo nahrávání, nebo to nějak začínali s tím dělat se 4D tak jsme šli radši znovu do gennetu....ale jinak to bylo dobré na ty běžné prohlídky, že to tím vždy pěkně měřil 🙂
Nožička je sklvělej, jsem s ním moc spokojené, celé těhotenstvá se staral úplně vzorově, vždy všecko vysvětloval, je pečlivý. Tak to přeměření budeš mít určitě lepší u něj 🙂)
já tam byla minulý rok v červnu - zařídila jsem si jen 4d UTZ nic ti neřeknou + nic se neměří jen ti udělají dvd a fotky ... pokud budeš chtít něco víc tak jim to budeš muset říct asi dopředu a zaplatíš za to 🙂