holky mel jste nekdo bolesti zad v krizve oblasti ve 3 tretine tehotenstvi? me to zaclo asi predevcirem.....lezet muzu,ale chodit moc neee .....vystreluje me to do noh:( kdybych jela na pohotovost? tak na gyndu nebo chiru? diky
já to mívala taky, též jsem s tím nikam nejela (ale jsem víc jak 10let po těžkém úrazu páteře, takže jsem trochu jinej případ), a kdybys jela, tak na neurologii ;)
23. pro 2012
já to mám je to hrozný, nic na to nepomáhá zkoušeli jsme to s manželem mazat i koňskou mastí
23. pro 2012
zahrivej, povoli to 😉
23. pro 2012
eloana
autoron se taky malej asi predevcirem pocural a ja spala na vlhkem.....boli me to odte doby plus vanocni uklid
23. pro 2012
bolesti zad v krizich sem mela porad a ted mam take
24. pro 2012
Měla jsem to a mám to občas do teď :( a to jsem cca 8m po porodu :( nikam jsem nejela,je to jen už občasný.