holky, mela jste nektera nekdo mimco na pric?.)
@eloana mě se točila co týden jinak a hlavičkou dolů byla jen ve 24tt a pak až týden před porodem 😀 neboj, pokud jsi ve 30tt tak se ještě otočí tak jak má, má času dost a pokud ne, tak císař není zase tak hrozný 🙂 mám ho za sebou a bylo mi líp než mamině co se mnou byla na pokoji a rodila normálně 🙂
@eloana : mezi 29 a 31 nebo 32tt byl malý napříč - pak se otočil - naštěstí spráwným směrem 🙂 ale jako ty 2-3 týdny byly nekonečné, nenechal mě spát ani na jednom boku a na zádech mi to wadilo - spala sem jen w polosedě
@ange_de_la_morte 🙂 ja mam nohy na pravem bok a hlavu na levem.... tusila jsem to a vcera mi to potvrdili v nemocnici..... jakmile si lehnu na jeden nebo druhy bok silene me do nej kope nebo stoucha....a bricho ma fakt zvlastni tvar-pripomina mi koblihu🙂))
@eloana : malý byl otočený přesně stejně a jak píšeš - začala kopat nebo šťouchat ručičkama jakmile sem lehla na bok , břicho sem měla takowé uplně placaté a široké .... tak přeju ať se brzo otočí normálně a můžeš si wklidu lehnout 🙂
@ange_de_la_morte vcera jsem byla prave v porodnici na injekci nemohu vubec chodit boleji me zada ...znamy lekar mi rel,ze by to mohlo byt i tou polohou...v predchozich tehotenstvi jsem to nemela
@eloana : tak asi by to mohlo být i od toho,i když s těma záda mě to w těhotenstwí wždycky horší
@ange_de_la_morte jasne.... ale toto je fakt hrozny... obcas nedojdu ani na zachod..... predstava jeste 10tt je hrozna)
@eloana : tak snad se ti ulewí dříw a zbytek těhotenstwí budeš mít pohodowý .... já ale teda odpočítáwám každý den
jj, mě tak ležela měsíc před porodem a brácha tak mamce ležel ještě den před porodem, byla nachystaná na císaře a najednou se otočil a šel ven normálně 🙂