Holky nevite, zda bille budou mit jeste ty plysaky?? nasbirano mame... slibovali v prosinci, pak v lednu a furt nic
u nás je normálně mají
v Týně v bille jich mají plno ted v lednu
Na jejich strankach maji omluvu, ze budou v lednu a vydavaji se do konce mesice. http://www.billa.cz/Layouts/dd_bi_subseite2008....
na facebooku v reklamě bylo, že už jsou zpět, během ledan by prý měli být už k dispozici..
U nás už dávno jsou.
Já jsem byla v Biile nakoupit a paní ve frontě předemnou si normálně objednala ty plyšáky, co jí chybí a příště si je prý může vyzvednout 🙂
na Florenci v Bille je mají 🙂
tady v naší pražský bille je maj🙂 a na nástěnce psali že do 31.1. budou
budou do konce ledna a postupně doplnujou
Billa Zlín už je má, zakopla jsem o ně cestou k jogurtům..
V Litovli v Bille se museli do konce prosince zapsat co chcou za plyšáka pokud měli body..tak mi to říkala tchyňa 🙂