Holky od ktereho tydne jste mely pocit,ze vam mimco tlaci hodne dole.... jsem 32tt a mimco me dost tlaci citim i hlavicku( pri zavadeni cipku) pry to mozne je,ale u vicerodicky vyjimecne. diky
mě malá dolů netlačí zatím wůbec, ale kamarádka si stěžowala určitě wíc jak měsíc před porodem že si nemůže skoro ani sednout
10. led 2013
eloana
autor@ange_de_la_morte pamatuji,ze syn cca ten necely mesic pred porodem.ale nebyl otoceny.tento se jiz otocil....chodit nemuzu jednak me tlaci plus mam blokle zada-od pondeli chodim na rehabilitaci,tak dnad mi to tam.jeste neurychli))
10. led 2013
@eloana : držím palce ať wydržíte co nejdýl a záda se zlepší 🙂
10. led 2013
ja jsem 32+4 rodila a byla jsem prvorodicka