Holky prosim v cem chodi vase holcicky cca 6 let do tanecniho krouzku? (obleceni a boticky)
eloana
autor@zdendy_2009 diky.. dcera zatim chodila na balet-tam to bylo jasne🙂)
1. led 2013
@eloana Nejdůležitější jsou boty,jinak je to jedno 🙂
1. led 2013
Nejlepší jsou legínky a tričko,tílko... a takový ty klasický botasky.