icon

Holky prosim vas.... dcera miva dost vyrazne kruhy okolo oci...... zkusili jsme zvysit prijem tekutin-nyni se mi rano zda docela opuchla, hlavne v oblasti oci.... (je teda po angine,ale uz je po kontrole zdrava)

avatar

Nevím jestli pomůžu, ale já je mám odmala 🙂 když se mnou byla mamina u dr, tak jí řekla, že je to tím, jak mám postavené a trošku vystouplé lícní kosti 🙂 ale ve vašem případě bych se zeptala dr 🙂

1. únor 2013
avatar
eloana
autor

@jana3333 zkusime se zeptat -nase detska je dokonce dr.pres ledviny...

1. únor 2013
avatar

naše dcera to má také, občas vypadá jako zombík, navíc je hodně bledá...doktorka sama od sebe jí dělala krevní testy a také na ledvinách jsme byly. Všechno je v pořádku, takže asi to tak bude mít.......................

1. únor 2013