holky prosim vas mohou trvat porodni bolesti vice dni? nebo to jsou opet poslicci? evcra v vecer mi zacly bolesti.. asi pres hodinu byly i prevideane cca po 5-6 minutach-vana nepomohla. spat me to nechalo jen castecne.....nekolikrat me vzbula bolest(krec). ted rano mam znovu cca po 5 minutak-nektera vyrazna,nektera mene. diky
já si myslím, že rodíš, u mě to bylo to samé jak píšeš. Zajdi do porodnice a uvidíš.
když budou bolesti větší a větší, tak na nic nečekej. Může to být pak rychlovka..🙂 hodně štěstí přeji!🙂
Já jsi taky myslím že rodíš ,pokud ti nepomohla vana a kotra jsou pravidelný aspon 2 hodiny, tak šup do nemocnice.🙂 Držím palce🙂
Mě voda taky nepraskla, až v nemocnici kdy se pan doktor tak pěkně ve mě pohrabal že další kontra bylo vymalováno.🙂 Uvidíš dej vanu a když budou kontra stále trvat, tak tradáááá🙂
já měla den před porodem slabé MS bolesti od rána do večera co 20 minut, večer ve 22 hod. jsem usnula a od 2 ráno co 7 minut....v 16:28 byla prďola s náma
no já jsem si myslela že mě bolí břicho po segedýnském guláši při Vítečkovi a ejhle,oni to byly porodníá bolesti,2 dny před porodem jsem měla každou půl hodinu kontrajci,ale nepřikládala jsem tomu důležistost,musela sem se předklonit a chytit se za břicho...takže klidně můžou 🙂