Koukate ted nekdo na novu? mate tam popis deje vsichni nebo jen my))))
máme to tu puštěné a popis děje máme taky...
7. únor 2013
mate to v nastaveni televize 🙂
7. únor 2013
mám to taky 😉 ale jakmile přepnu z Novy na Novu HD tak tam to není 😉
7. únor 2013
a já nic nemačkala, po reklamě se to tam hodilo samo
7. únor 2013
uvidime po reklame 😉
7. únor 2013
sakra je to tam zase, takze prepinam na nova hd 😉
7. únor 2013
hlásím, že i my jsme měli Ulici s nápovědou 🙂
7. únor 2013
@eloana no, tak to jsem prošvihla a na ovladači AD/SUBT teda nemám :( To teď jako bude furt? Jak se to má vypnout, prosím prosím, Ulice je jediný seriál u kterého večer vypínám, protože během ní dám malou spát a pak už po mě nikdo nemůže nic chtít do půl osmé. Mozek se mi vymyje a přepne ze světa pokaděných plen do režimu skoromanželka... 😀
8. únor 2013
asi jen vy, protože jste si na ovladači zmáčkli info k programu 🙂