Nemela jste prosim nahodou nektera v posledni tretine tehotenstvi bodani v pochve? koncim 33tt -a do ted to bylo treba obcasne.... ale dneska treba i 10x za hodinu (dost mi teda jiz naleha hlavicka,tak nevim zda to neni tim)
diky
hmm tiez to obcas pocitujem, ale zatial nic.... vraj je to normalne pytala som sa 7.1. na poradni ale ak to mas pravidelne tak to mozu byt aj kontrakcie.Ja to az tak casto nemam .... no dufam ze to este 2 in 1 vydrzime aspon do zaciatku marca....
16. led 2013
je to prirava delohy tak mi to rekla mudr ja to mela u male taky
16. led 2013
Nechte si vyšetřit kolik máte magnézia v krvi.
16. led 2013
To je individuální 🙂
16. led 2013
no to muže bejt hlenová zatka ale muže odcházet postupně
17. led 2013
eloana
autor@barborynka jj jsem prave teprve 33tt
17. led 2013
Mně to takto dělalo u druhého těhotenství začlo to okolo 35tt a bylo to dost nepříjemné,ale nic se mi nepřihodilo, přenášela jsem 🙂