nevite zda je nutny manzel u sepsani porodopisu? nebo tam s veskerymi papiry mohu jet sama....diky
nebyl tam se mnou
8. led 2013
eloana
autor@ivazapisovatelka
@tercina diky)
8. led 2013
Byla jsem sama 😉
8. led 2013
nevite zda je nutny manzel u sepsani porodopisu? nebo tam s veskerymi papiry mohu jet sama....diky
nebyl tam se mnou
@ivazapisovatelka
@tercina diky)
Byla jsem sama 😉
U nás potřeba není, jen chtějí vědět nemoci 😉