Prosim nemate nekdo pejska Luckyho?? nam bohuzel nereaguje,tak nevime, zda tam nejsou zapotrebi nejake lepsi baterky...... mame nejake normalni philipsky- extra power......diky
my jsme to měli podobne, pejsek moc neposlouchal, e kamaradka co ho měla take tak byla spokojena , tak nevim jestli to byl cadny kus nebo co, ja ho nereklamovala,ale zkuste to. 🙂
24. pro 2012
my jsme měli dobré baterky a stejně neposlouchal, nebo povel provedl za dlouhou dobu...no celkově mě Lucky zklamal. zkuste reklamaci a uvidite
24. pro 2012
zkuste ještě ty baterky, i když si myslím že tím to asi nebude, ale snad se pejsek vzpatuje 😀
24. pro 2012
my ho mame ale už asi 2 roky, jaky mate problem?