Rada bych se jeste zeptala🙂 vcera jsem byla na na utz a mimco misto 31tt odpovidla 34tt - takze o 3tt ( nejdrive jsem myslela jen 14dni,ale poradne jsme t prcetla a je to 3 tydny...) doktor mi k tomu nic moc nerekl- mam docela laxniho gynekologa - nikam to nezapsal , tak nevim, zda se na to jeste nekde zeptat ( s kym se se bavila,tak jim to radeji hlidali kvuli cukrovce) ja ji ve 24tt mela v poradku. Jinak obe deti mely 3 kila.... takze obriky nerodime)
holky a ten odhad vam nerekli? my jsme pry 2 tydny napred Necely 35 tyden 2800g
ze odpovida o 3tydny vice muze byt i delkou kosti, nebo velikosti hlavicky, sirkou hrudniku atd, nejen tedy vahou. Mereni na UTZ je take casto dosti nepresne. V tomhle tydnu tehotenstvi se uz ale rychle ukladaji tuky, takze muze byt mimco buclatejsi 🙂 Taky rust a pribirani na vaze se muze treba v pristich tydnech zpomalit, i v tehu miminko prochazi rustovymi spurty
@rybkamyska
@wolfina vahovy odhad nevim..... nejvetsi byla hlavicka i brisko velke.. nozicka priblizne odpovidala
Mě taky strasili velkým miminkem.váhové odhady neodpovídaly a pak jsem rodila 39+1tt a mel 3450g,takže akorát 🙂 je to nepřesné a zbytečně stresující...
jojo ja si rikam ze je to pul kg sem pul kg tam jen aby to nebylo nahoru.o))
jasny proste jen si rikam jestli si uvedomi ten mudr ze tim muze nekoho pekne vystresnout
to me prave desi:o)) jeste prenaset
jdu pristi stredu pisnu jak se zvetsujem:o))
no to ja si o to reknu... uvidime zd ato udela nebo ne... jojo holka snad nenechaji...
nám taky řekly, že je malej větší o 3tt 🙂 a jediný co, tak mi řekly, at nepočítám z malym miminkem 😀