icon

Poslední část a pak už jenom zarámovat 🙂😎

avatar

Sikulka 😊

18. led 2017
avatar

Krasne😊

18. led 2017
avatar

@lujsink
@hucanda
Děkuji 🙂

18. led 2017
avatar

Jů můžu se zeptat odkud máte předlohy? 😉

18. led 2017
avatar

@vendulak Ano jistě, jsou z ruských stránek. Pokud chcete tuhle konkrétní tak je tady - http://rukodelnica.org/page/2?s=времена+года&x=... je 4. na stránce. Pokud byste nevěděla jak si to stáhnout, napište navedu. Na těchto předlohách je super, že si je člověk může zvětšit, jak potřebuje, vytisknout... A moc hezké jsou zde - http://krestikland.ru/category/natjurmort/ Ty stránky právě teď sama prohlížím. Na boku jsou témata výšivek, když tak hoďte do google překladače pokud nemluvíte rusky. 🙂

18. led 2017
avatar

@eloise02 Jé moc děkuji! Já na vyšívání neměla čas už asi 100let, ale v létě bych se na něco vrhla ráda 🙂. Mohla bych tedy poprosit ještě o tu radu jak stáhnout? Já už tedy stáhla, ale je to nějaký formát který můj počítač neumí otevřít...

18. led 2017
avatar

Aha, tak to je divné... No, každopádně já to dělám tak, že kliknu na obrázek - otevře se mi ve velkém náhledu a pak kliknu na to zelené políčko "skazať" (Скачать) . Dole se otevře okýnko, dám "otevřít" . Otevře se to v novém okně a tak kliknu na to co je pod slovem "název" a následně na ty tři otazníky. No a pak už je přede mnou obrázek, nahoře je tlačítko, kde se dá zvětšit, zmenšit.... Já jsem si jich už vytiskla moooc 🙂

18. led 2017
avatar
18. led 2017
avatar

To je krásný😍

17. kvě 2017
avatar

Tak nevím, ta poznámka o nudě... 😅

12. čer 2017
avatar

@pernicek1 Jenomže mezitím co dělám já a co děláš ty, je jaksi diametrální rozdíl. Jedna věc je mít koníček a druhá věc je být cvok, víš. 😝

12. čer 2017
avatar

@eloise02 na MK jsem se nesetkala s moc buranama a nerespektujícíma lidma, ale vidím, že i tady jsou 🙂

13. čer 2017