Maminky, prosim poradte....chci poridit roustouci zidlicku...ted nevim jakou? Jitro, sedees, hauck, stokke tripp trapp...nebo jinou?
S dovolenim se pridam..me asi nejvice hlavne designove oslovila sedees, ale rikam si jestli jitro nestaci a tripp trapp je cena uplne jinde 😞😀
U nas vyhrala Jitro, a nemenila bych 😉
Máme hajdalanek.cz a jsem spokojená
My máme taky Jitro a je super.
http://www.nakupni-horecka.eshop-zdarma.cz/inde...
máme tuhle v bílo-šedé kombinaci. Zamilovala sje se do ní, byla téměř nesehnatelná, ale pro mně TOP. Super kvalita i dizajn.
Jitro 🙂
Máme 2x jitro a spokojenost největší
Já si dělala obsáhlý průzkum a nakonec jsem vybrala Jitro, jen malý si na ni nechce moc sedat 🙂. Porovnávala jsem rozměry "základny", máme malý byt, potom nosnost, aby si na to mohl občas sednout někdo jiný než dítě, tvar nohou (některé se mi prostě nelíbily 🙂) a už nevím, co ještě všechno. Bylo to na dvě A4 a Jitro vyhrálo v poměru cena "výkon" celkem jednoznačně 🙂.
Máme jitro i stoke tripp trapp. A za mer, obe jsou super, stoke je jinde cenově, a jde to vidět. Je kvalitneji provedena, a pevnější. Jsem trochu 'větší' a když se posadim na jitro, mám strach,,že praskne, ale stoke je fakt pevná
Sedees 🙂
Hauck beta plus
@kaculekov presne tohle si rikam, jitro bude stacit. Skoda ze ten tripp trapp je tak predrazen.
Jitro Jitro Jitro 😂😂😉👍