...zázraky se vážně nedějí...
ahojek.... no my na tom opět pracujeme.... chodime do fertimedu a bude asi priprava na IVF..... tak snad... ale moc tomu nevěřím
držím palečky všechny co máme
děkuju, ale stejně to vidím blědě..... ale jak se máte vy?
Potichounku gratuluji. Přeji Ti z celého srdce dojít do zdárného konce.
Přečetla jse si tvůj celý článek.
Moc tě obdivuji, já už bych to asi neustála. jsi silná žena.
Ať ti tvá fazolka krásně klíčí. A vůbec ať máš rovnou ty fazolky dvě. Testík je krásný. A milému to radši ještě neříkej. Počkej alespoň 14dní. Sice ti byl stále oporou, ale také se určitě v nitru užíral smutkem. A tak si myslím, že bych ho chvíli napínala. O to větší bude radost.
Tak to jo, Já jsem se nepodívala na datum, kdy sis ty testy dělala. Ale tak to tedy bude překvapení 🙂). Tak k výročí vše nej. my máme 20.9. výročí a 16.8. narozeniny našeho mojžíška
...dějí Evičko neboj, jen na ně někdo musí déle čekat.