
3 / 105
Tak začínám tvořit první fotoknížečku pro Vládíka. Johanka už má doma 2 a hned po této musím vletět na její třetí :-)
Moc krasna prace. To delas v happy fotu nebo fotolab?
4. únor 2013
knížky jsou moc krásný, já také dělám, mám jich už asi 12 🙂
5. dub 2013
já dělám přes DM, jsou také moc hezké. Je to krásná vzpomínka pro naše broučky 🙂
10. čer 2013
Jé, krásné, taky budu dělat 🙂
10. říj 2013
Seš dobrá, já stále zaostávám 😀