icon
3 / 105
Tak začínám tvořit první fotoknížečku pro Vládíka. Johanka už má doma 2 a hned po této musím vletět na její třetí :-)
avatar

Seš dobrá, já stále zaostávám 😀

4. únor 2013
avatar

Moc krasna prace. To delas v happy fotu nebo fotolab?

4. únor 2013
avatar

@lusyy je to happy foto, a děkuji

4. únor 2013
avatar

knížky jsou moc krásný, já také dělám, mám jich už asi 12 🙂

5. dub 2013
avatar

já dělám přes DM, jsou také moc hezké. Je to krásná vzpomínka pro naše broučky 🙂

10. čer 2013
avatar

Jé, krásné, taky budu dělat 🙂

10. říj 2013