Tak na tohle se fakt těším 🙂
Viděla jsem včera. Pecka, bomba!! 🙂
16. zář 2016
Je to super film! Určitě se na něj ještě jednou podivam
16. zář 2016
Ja jdu zitra a strasne se tesim 🙂
16. zář 2016
Taky me nemine ;)
16. zář 2016
Já mám dnes narozeniny a manželovi jsem několikrát říkala, že ten film chci vidět, tak jsem zvědavá 😉
16. zář 2016
Tak z fillmu jsem naprosto nadšena a asi půjdu znova. Takovy záchvaty smíchu jsem dlouho nemela. V jednu chvíli mi přišlo ze tam je taková 20minutova hlucha pasáž,kdy jsem si rikala,ze uz by mohl byt konec ale pak se to rozjelo na novo a to mi i slzy smíchy tekly😂
17. zář 2016
22. zář 2016
Dneska jdu 😊👍🏻