icon

Tak na tohle se fakt těším 🙂

avatar

Dneska jdu 😊👍🏻

16. zář 2016
avatar

Viděla jsem včera. Pecka, bomba!! 🙂

16. zář 2016
avatar

Je to super film! Určitě se na něj ještě jednou podivam

16. zář 2016
avatar

@lenulab tak teď se těším o to víc 🙂

16. zář 2016
avatar

@ivendy to se máš 🙂 užij si to

16. zář 2016
avatar

@evulineek potřebuju to v nejbližší době vidět znovu, některé části jsem přes smích vůbec neslyšela 😉

16. zář 2016
avatar

Ja jdu zitra a strasne se tesim 🙂

16. zář 2016
avatar

Taky me nemine ;)

16. zář 2016
avatar

Já mám dnes narozeniny a manželovi jsem několikrát říkala, že ten film chci vidět, tak jsem zvědavá 😉

16. zář 2016
avatar

Tak z fillmu jsem naprosto nadšena a asi půjdu znova. Takovy záchvaty smíchu jsem dlouho nemela. V jednu chvíli mi přišlo ze tam je taková 20minutova hlucha pasáž,kdy jsem si rikala,ze uz by mohl byt konec ale pak se to rozjelo na novo a to mi i slzy smíchy tekly😂

17. zář 2016
avatar

@terebo zadařilo se?🙂 A všechno nejlepší 🎂

17. zář 2016
avatar

@evulineek Zatim ne, včera přijela na víkend máti, tak uvidíme po víkendu... =)

17. zář 2016
avatar

@evulineek Tak dnes proběhlo kino, byla to paráda. Manžel měl strach, že ho to nebude bavit. V podstatě tam šel od začátku jen jako můj doprovod, ale nakonec se smál od začátku až do konce. Teď jel vyzvednou máti na nádraží, tak ho smích přešel. Poslední dobou je tu nějak moc často :D

22. zář 2016
avatar

@terebo Už i u nás a bylo to boží 🙂

17. říj 2016
avatar

@ivendy Taky se mi to děsně líbílo 🙂 A ti dva fešácí, no asi vezmu ještě mamku 🙂

17. říj 2016