icon
2 / 36
avatar

jé to je nádherná živá fotka

3. črc 2010
avatar

@d105 Nikdy nezapomenu jak byla teplá a mokrá. U syna jsem to nezažila, protože jsme měli komplikace. Tentokrát to bylo super.

3. črc 2010
avatar

to je nádhera!já už chci taky zažít ten pocit!Doufám,že bude vše OK a dají mi malého na břicho 😉

24. črc 2010
avatar

Určitě to vyjde. Držím pěsti🙂

24. črc 2010
avatar

@ttterysek Tak co vyšlo to při porodu dobře?

21. dub 2011
avatar

byl to ten nejkrásnější pocit na světě!!!cítit to teplo na břichu a ten pocit štěstí...teď už je mu půl roku a dělá nám samou radost a začíná taky už trošku lumpačit 😉

7. kvě 2011