
2 / 36
to je nádhera!já už chci taky zažít ten pocit!Doufám,že bude vše OK a dají mi malého na břicho 😉
24. črc 2010
ewwusska
autorUrčitě to vyjde. Držím pěsti🙂
24. črc 2010
byl to ten nejkrásnější pocit na světě!!!cítit to teplo na břichu a ten pocit štěstí...teď už je mu půl roku a dělá nám samou radost a začíná taky už trošku lumpačit 😉
7. kvě 2011
jé to je nádherná živá fotka