ewwusska
9. kvě 2010
Markétka 3100 g, 50 cm
Tak se nám o osum dní dřív narodila vytoužená princezna.
moc moc moc gratuluji. Je to opravdu nádherná slečna. Trochu závidmí, protože jsem si přála jako první holčičku, ale našeho bobeška Lukáška nedám nikomu.
18. kvě 2010
Gratulka ke krásný princezně 🙂
21. čer 2010




































moc gratuluju!