
12 / 36
Ahoj, dekuji ti za rychlou odpoved 🙂 bohuzel jsem asi slepa ,ale nikde jsem ji nenasla. Je mozne ,ze by ji uz nemely? Asi ne...vid 🙂 dekuju moc, budu proste hledat 🙂
30. kvě 2010
Ahoj, jsi moc hodna!! diky, diky nasla ji. 🙂
31. kvě 2010

Ahoj, dekuji ti za rychlou odpoved 🙂 bohuzel jsem asi slepa ,ale nikde jsem ji nenasla. Je mozne ,ze by ji uz nemely? Asi ne...vid 🙂 dekuju moc, budu proste hledat 🙂
Ahoj, jsi moc hodna!! diky, diky nasla ji. 🙂
Ahoj 🙂Jeee, to je super podlozka, mohu se zeptat kde seda koupit?? Diky moc