Den po císaři... už jsem na "svém" nadstandardu a vyplňuji papíry k pobytu, odena do luxusni kosilky dle posledni mody ;-)
Tak to teda taky obdivuju. Já jsem si den po císaři ani nesedla :(
22. lis 2014
Tak to teda taky obdivuju. Já jsem si den po císaři ani nesedla :(
Ty sis dala den po císaři nohu přes nohu? 😀 Já snad po týdnu 😀