miminko se v bříšku už kásně ozývá 🙂) je to krááásné!! 🙂))
farmarska
autorkopi díky 🙂 a ty budeš mít za chvíli Vítečka u sebe 🙂)
11. říj 2010
miminko se v bříšku už kásně ozývá 🙂) je to krááásné!! 🙂))
kopi díky 🙂 a ty budeš mít za chvíli Vítečka u sebe 🙂)
farmíčku to je dobře 🙂 Už máš taky půlku těhu za sebou!!!!!!