od poslední pohlídky mám CS1, tak mám trochu nervičky a bojím, aby to bylo vše ok. ☹
farmarska
autorděkuju 🙂
14. říj 2010
Jééé farmí žádné nervyjá mám CS 1 už asi od 21tt a nikdy mi doktorka nic nezakázala ani mi nikdy nic neřekla a hele jak držím 😀 neboj. CS1 mám furt, jsem zvědavá zda tak bude i příští týden na kontrole .
14. říj 2010
farmarska
autorjéé kočko děkuju, to jsem potřebovala slyšet 🙂)
14. říj 2010
ahojky, já měla už ve 23.týdnu CS2 a otevřená pak na špičku prstu.... musí se hodně ležet, opravdu nic nedělat, pít hořčík a ještě jsem dostala nějaké čípky.... Dnes jdu na kontrolu, ale už minulá kontrola byla ok, tim všim se to zklidnilo. Kdyby ne, ležim v nemocnici na udržování.... Tak hodně ležet.... Držim moc palečky at je vše ok...