icon

těhu utrazvukem potvrzeno, kéž by bylo přiště už fazolka se srdíčkem🙂

avatar

Bude tam, vím to!!!!! 😉

13. črc 2010
avatar

Budu na tebe, farmísku, myslet...určitě tam bude fazolka a uvnitř bude blikat🙂

14. črc 2010
avatar

No to tam teda bude, to totiž ani jinak být nemůže 😉

17. črc 2010
avatar
Komentář byl odstraněný