Holky prosimvás kdy jste začaly jezdit do porodnice na ozvy?
ferrari
autortak to je měsíc před porodem a jak často jsi tam musela jezdit každý týden?
1. únor 2011
jj, mesic pred..teda u me teoreticky, ja rodila 10 dnu pred, stihla jsem jen dva monitory a jezdila jsem kazdy tyden...trva to cca pul hodinu+vysetreni u doktora 🙂
1. únor 2011
ferrari
autorděkuji za odpověd🙂
1. únor 2011
není zač..hodně štěstí 🙂
1. únor 2011
začátek 9 měsíce
2. únor 2011
od 36tt 🙂