tak dneska část dárků zabaleno ještě mě čeká zbitek a je hotovo🙂Dneska nám odjel taťka na pracovní cestu na týden:(zítra máme kontrolu u doktora🙂
ferrari
autorno ještě mě čeká tak 7 dárků včara jsem objednávala n internetu pro neteř,šváru a mamky přítele tak musim počkat až mi to přijde🙂
8. pro 2010
To si lepší než já, mám jen nakoupeno 🙂