tak včerejší kontrola utz kyčlí a srdíčka dopakla na výbornou a máme všechno co má mít zdravé mimi a na 100% je to holčička tatínek byl s náma a moc se mu to líbilo
ferrari
autorjo je to úžasny gratuluji k princezničce🙂
26. lis 2010
nápodobně.o)..chtěla jsem to vdět hl.kvůli výbavičce a barvičkám..jinak mi to v celku bylo jedno.
26. lis 2010
@jenny58 Tak to máme stejný 😉. Chci pohlaví vědět jen kvůli výbavě a barvám. Ale manžel to prostě musí vědět za každou cenu. Já bych se na to asi jinak vyprdla a nechala si překvápko 🙂.
29. lis 2010
můj přítel byl zvědavější ne já,on by to do porod nevydržel,teď už víme,že čekáme holčičku..2doktoři nám to potvrdili nezávisle na sobě,pač malá měla roztažené nožičky:o)
29. lis 2010
Gratuluju,taky jsme byli z ultrazvuku nadšení i přítel,celý zářil.o).Jo a taky čekáme holčičku:o).