PŘEDSÍŇ
Jak máte, prosím, pořešenou předsíň a ukládání bot, bund, batohů a tak, ty, které se denně nosí.. je nás doma 5 a vypadá to často hrozně - hromada na lavici, věšák není vidět pod další hromadou a boty do botníku ukládám jen já.. v bytě, menší chodba..
Ano, kočárek jsem už raději přestala používat a na šály, čepice, softhel kalhoty atd. máme krabici. Na věšáku taky právě vedle bund i mikiny a nosítko 🙈 na fotkách z krásných interiérů je jasné, že tam nikdo nebydlí 😂
Na boty mame botnik a na bundy skrin 🙂
Máme cca takto, skříň na bundy, boty ,šuplíky na čepice, šály,kabelky a věšák na to co se zrovna nosí
@dandaa vypada to moc hezky, ALE: jak to je resene uvnitr? Co s mokryma botama, zablacenyma, zasolenyma? To je u nas nejvetsi problem, boty jsou spinave, mokre, strcit je do skrine si neumim predstavit.
My mame kovovy/drateny vesak z IKEA. Na tyci visi bundy, na horni polici jsou destniky, dole jsou dve police na boty. Na ty jsem nakonec koupila plastova plata, aby spina z bot nestekala na ty dole a z dolnich na zem. Dalsi plata jsem narvala pod to a tam se vejdou nizke boty. I tak to nestaci. Takze mame dalsi kovove policky, kde na horni casti mame nosene svetry, trika... a v dolnich jsou boty, co nejsou spinave (salovky, baleriny...). No a nestaci to 😅 Holinky stoji v zadveri, boty z treninku se susi na dalsich platech... proste bordel. A to nejsem zadna Sex ve meste, bot moc nemam.
Uklizené ve vestavné skříni. Půlka závěsný na ramínka a druhá půlka police, každý má svoji poličku na boty. Tady v průběhu stavby.
A tady zavřená. Máme malé zádveří, zrcadlo ho perfektně opticky zvětšuje. Je to perfektní, mít zavřením dveří uklizeno.
Skříň na míru, bez montáže (dělali jsme si sami, byla to taková skládačka a la IKEA) a vyšla na cca 18k před 3 lety.
Máme vestavěnou a jeste vesak. Bohuzel davame zablaceny boty i mokry do skrine nebo pred ni na rohozku 🤒.
Nedokazu to vymyslet ve stisnenem prostoru jinak.
Vesak a pod tím botník na aktuální věci a vše odstraní ukládám vedle do skříně
Vsechno to, co tu vidim, je krasny, ale botniky proste maly...
@dandaa a jsme u toho, mas jeste garaz a technickou mistnost a ja nevim, co jeste... nejaky maly prostor to uplne neresi, a nebo nechci videt, jak vypadaji ty skrine. Leda jestli se do nich vejdou ty odkapavace. Problemem tech odkapavacu je, ze dvoje dospely boty se na nej uz vejdou jen stezi...
Jenom dcera ma 1 conversky, 1 vysoky, jedny nizky, dvoje treninkovy boty a jedny salovky. To do 1 policky proste neda...
@jasekd máme tam přes padesát páru bot takže nejde o malý botník. Nikdo přece nedává špinavé boty do skříně/botníku ne ? Každý někde boty očistí a potom uloží. V bytě v koupelně a v domě v technické/garáži. My žijeme ve městě takže boty mají max špinavé děti ze zahrady ,pole a ty dávám hned do garáže, očistím a až potom čisté uložím do botníku. Pantofle máme mimo botník hned po ruce když potřebuji rychle vyběhnout ven .
@dandaa ja mam prave otevreny botnik a v nem plata, aby to okapalo. Kdyz jsou mokre, mame elektricke susaky. Zijeme v baraku, na horach, mokry boty mame neustale, dest, snih, deti od bahna z treninku. Denne je prat nemuzu, byly by hned znicene a ani by neuschly. Kazdy maji jedny normal a jedny gore.
@jasekd extrémní bahno nechám uschnout a vyklepu, na to mají obyčejné boty nebo holínky. Ty běžné nečistoty vezme rohožka před domem ,zbytek opláchnu v umyvadle. Po letech pátrání máme konečně rohožku co funguje, už jsem byla ze všech zoufalá. Dnes si syn zapomněl přezout boty na zahradu ve škole a bílé boty měl máznuté hlínou, tak musel drbat, teď už zapomínat nebude 🤣
Nás bordel 🤣 vše je IKEA, vpravo mají děti každý jednu polici na boty, vzadu mám police já (jak jsou gumáky) čepice mají děti já a muž v otevřených policích kallaxu, nepoužívané věci v krabicích nahoře.. jsou tam schované i batohy na kroužky a pod
Jo a muž má jedny boty (nepřejte se) a dává si je na rohožku naproti
S dovolenim si zde prisednu.Tema je i pro mne zajimave







Jo, tak to si pockam na spasny napad. Jsme na tom stejne. Kazdej mame teda mimo botnik "jen" jedny boty a dospelacke bundy a batohy jsou povesene, deti maji kazde svou krabici, vyhledove by to pro ne chtelo nizsi hacky, ale zadny zazrak to u nas v chodbe neni. Nejvetsi "peklo" je kocarek a veci na mimino, kdy mam teply overal, tenky overal, dva fusaky, 4 deky, plastenku, dve nositka, 3 cepice a potrebuju kazdy den neco a behem tydne v tomhle promnenlivem pocasi vsechno. Ale kam s tim mezi tim... Tohle je blbe obdobi, kazdy na vyndane dve bundy... v zimne bude min bund, ale zas rukavice, saly a cepice 🙈 a pres leto zas kazdy vytahany ctvery boty ...😅 No, taky bychom potrebovali reseni.