icon
1 / 1
avatar

Se spánkem jsme na tom úplně stejně. Zatím ani jednu noc plenka nevydržela.

2. čer 2022
avatar

Holky, to jako fakt? Ja jsem nikdy v noci prebalovat nemusela, plínky vydržely (Dm, dada, pampers) tech 7 hod určite 🤷🏼‍♀️

3. čer 2022
avatar

@ekulka ano, opravdu. Dneska byl maly mokry i po 2 hodinach spanku 😔 dam jim jeste sanci, ale na den a po chvilkach

3. čer 2022
avatar

@flower87 U nás i přes den kolem gumičky protekl obsah hned ven.. :-/

4. čer 2022