Holky, to jako fakt? Ja jsem nikdy v noci prebalovat nemusela, plínky vydržely (Dm, dada, pampers) tech 7 hod určite 🤷🏼♀️
3. čer 2022
Holky, to jako fakt? Ja jsem nikdy v noci prebalovat nemusela, plínky vydržely (Dm, dada, pampers) tech 7 hod určite 🤷🏼♀️
Se spánkem jsme na tom úplně stejně. Zatím ani jednu noc plenka nevydržela.