Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
fly80
15. čer 2019
669 

Rybičky v oleji, aneb testování Rybilky

Do testování různých věci tady na koníku se hlásím jen minimálně a opravdu jen u věcí, které bych chtěla vyzkoušet. Byla sem příjemně překvapená, když mě vybrali u Rybilky. 

Mastičku Rybilka jsem používala u první dcerky, ale to už je skoro pět let. V té době voněla po rybách 🐳 Vím, že právě s tou vůní mělo hodně lidí problém, ale mě hrozně moc voněla. Prostě přírodou. 

Nemám ráda chemické pachy, které tyhle mastičky určené na prdelky mají. 

Tak nejprve mastička:

Od té doby, co jsem ji používala dřív, uběhlo už pár let a mastička už tolik "nevoní", avšak konzistence je stejná. Dcerku téměř nemažu. Stačí namazat pouze v případě, že vidím nějaké menší změny na kůži. Stačilo pak jen namazat opravdu malým množstvím Rybilky, a do dalšího přebalování bylo po problému. V době testování se dcerce udělalo bolavé místo v podpaží. Jelikož je to malý faldík, je to hned. Večer jsem jí místo umyla, natřela Rybilkou a ráno bylo po problému.

Image title

Image title

Takže u nás doma bude mít své místo celé přebalovací období a já jí s klidným srdcem můžu doporučit.

Image title

Vlhčené ubrousky :

Musím se přiznat, že už jsem po nich několikrát pokukovala, ale vždycky jsme měla nějaký důvod je nekoupit. Pro mnohé maminky to bude jistě cena. Na dcerku používám pouze obyčejné ubrousky s vodou, nebo látkové a Medvídka. Takže sem se trochu bála reakce. Naprosto nenávidím, když ubrousky pění. Takové u nás pak mají čestné místo v autě a používáme je na čištění palubovky. Potom by ubrousky neměly vonět. To je znak opruzené prdky. Naštěstí ty Rybilkové nedělají ani jedno. Jsou akorát vlhké, což mi taky vyhovuje. Člověk nemusí půl hodiny čekat, než dítku oschne zadeček a to je opravdu důležité při předcházení opruzenin. Tak i tady si troufnu napsat, že se k nim ráda vrátím. Jediné mínus bych dala, že se občas stane to, že jdou špatně vyndat po jednom. Ale to je opravdu jen kosmetický problém. Stačí si jeden, dva připravit předem. 

Oba dva produkty splnily nad míru moje očekávání. Jsem ráda, že sem se mohla do testování zapojit a u značky Rybilka Neo zůstanu a opravdu můžu jen doporučit. 

#test_rybilka #recenze #zkusenosti_rybilka

Začni psát komentář...

Odešli