https://www.youtube.com/watch?v=Fvg6wO8DOJs
Bez bryli jsem ji nejdriv nepoznala... Krasna fotka.
4. únor 2023
To snad ne😢
4. únor 2023
4. únor 2023
Škoda. V hudebním nebi můžou začít rozdávat "slavíky"
4. únor 2023
🖤🕊️
4. únor 2023
Ja mam rada i verzi od J. Ciny z Tvare. Ten porad nesleduju, ale na tohle jsem narazila a myslim, ze to je hodne dustojna cover verze.
Cely pribeh te pisne je hodne smutny 😢
4. únor 2023

🖤