Dobrý den, prosím maminky které žijí v Čáslavi a okolí ke komu chodíte na ORL děkuji
Já sem k MUDr. Glanzove šla na kontrolu po píchání oušek s dvouletým synem a docela mě sejmula že je nevysetritelnej. Ale které dvouleté dítě by se nechalo, obzvlášť když mu před týdnem pichali. Třeba měla jenom špatný den nevím ale já raději příště zvolím p. Frýborta
28. únor 2022
My chodíme do KH do nemocnice k panu dr. Frýbortovi. On i sestřička jsou příjemní a pan doktor je pečlivý, řekla bych.
1. bře 2022
K paní doktorce Glanzové, nebo ještě potom Radovan Frýbort - Kutná Hora.