icon
1 / 1
avatar

Určitě. Kdyz me to preroste normálně nůžkami zastrihnu

11. dub 2022
avatar

Normálně stříhám.

11. dub 2022
avatar

@ckei
@petrufa86 a okolik můžu prosím děkuji

11. dub 2022
avatar

Já beru vždy více jak polovinu.

11. dub 2022
avatar

@ckei děkuji

11. dub 2022
avatar

@fouskovi beru vzdy do te vysky, do které chci 😀😀

11. dub 2022
avatar

@petrufa86 děkuji

11. dub 2022
avatar

Stříháme, jak se nám to hodí 😉 Neboj se toho 😉

13. dub 2022
avatar

@petuliiik01 děkuji

13. dub 2022