icon

Hezký den, můžu se prosím zeptat jestli to můžu nějak sestrihnout prostě zkrátit nebo už to nebude hezké děkuji

avatar

Určitě. Kdyz me to preroste normálně nůžkami zastrihnu

11. dub 2022
avatar

Normálně stříhám.

11. dub 2022
avatar

@ckei
@petrufa86 a okolik můžu prosím děkuji

11. dub 2022
avatar

Já beru vždy více jak polovinu.

11. dub 2022
avatar

@ckei děkuji

11. dub 2022
avatar

@fouskovi beru vzdy do te vysky, do které chci 😀😀

11. dub 2022
avatar

@petrufa86 děkuji

11. dub 2022
avatar

Stříháme, jak se nám to hodí 😉 Neboj se toho 😉

13. dub 2022
avatar

@petuliiik01 děkuji

13. dub 2022