Normálně stříhám.
11. dub 2022
Já beru vždy více jak polovinu.
11. dub 2022
Stříháme, jak se nám to hodí 😉 Neboj se toho 😉
13. dub 2022
fouskovi
autor@petuliiik01 děkuji
13. dub 2022
Normálně stříhám.
Já beru vždy více jak polovinu.
Stříháme, jak se nám to hodí 😉 Neboj se toho 😉
@petuliiik01 děkuji
Určitě. Kdyz me to preroste normálně nůžkami zastrihnu