Hezký den, prosím chápu dobře, že když ve čtvrtek otevírají, tak bude i v neděli jako je Peoco, Kik, hrackarny a, pod. Dekuju
Ano bude otevřeno vše
1. pro 2020
Doufám že jo. V pátek musím prubnout Pepco a v neděli Kik, jindy nebudu mít kdy.
1. pro 2020
Myslim, za ano 👍