icon

Hezký den, prosím chápu dobře, že když ve čtvrtek otevírají, tak bude i v neděli jako je Peoco, Kik, hrackarny a, pod. Dekuju

avatar

Myslim, za ano 👍

1. pro 2020
avatar

Ano bude otevřeno vše

1. pro 2020
avatar

Doufám že jo. V pátek musím prubnout Pepco a v neděli Kik, jindy nebudu mít kdy.

1. pro 2020