icon

Hezký den prosím pěkně poraďte něco fakt dobrého na rozčesávání vlasů děkuju moc

avatar

Stříkací kondicionér od Matrixu

13. dub 2019
avatar

Používám toto, díky oleji to krásně rozčesává a to mám opravdu chuchvalce na odbarvených konečkách 🙂

13. dub 2019
avatar
13. dub 2019
avatar

@verca5505
@annynka94 děkuju mockrát

13. dub 2019