Hezký letní večer můžu při horečce střídat Paralen čípky a Panadol sirup děkuji syn 5 měsíců
ne, oboje je paracetamol! muzes stridat paraken/panadol a nurofen/ibuprofen. Lekova forma je uplne jedno jde o ucinnou látku
Pokud myslíš střídání po 3 či 4 hodinách, tak ne....je to stejná účinná látka. Střídat s nurofenem, na formě podání pak už nezáleží.
Pouze po 6 h,pokud máš jen tohle se stejnou slozkou
Ne, má to stejnou účinnou látku.
Lze stridat paralen/panadol a ibalgin/nurofen.
Holky díky noc byla strašná a až pomohly octove zábaly
ne, oboje je paracetamol! muzes stridat paraken/panadol a nurofen/ibuprofen. Lekova forma je uplne jedno jde o ucinnou látku