Hezký večer holky prosím kdo už jste byl v Brně na šmoulech, je potřeba si zamluvit vstupenky dopředu a v čem je výhoda za jejich VIP gold vstupenky děkuji
Byli jsme včera a úplný klid, málo lidí, takže nad VIP jsme ani neuvažovali 🙂
6. čer 2023
U nás v tom týdnu,kdyby tam nebyli dvě třídy ze školy,tak tam nikdo nebyl a naše deti by to vůbec nebavilo. A myslím,ze jsem četla,ze mezi 10-12 mají zvýhodněné vstupné.
6. čer 2023
My jsme byli, ale ve všední den a návštěvnost hodně malá. Takže rezervace vstupenek nebyla potřeba. VIP vstupenky se snad vyplatí,když tam chceš jezdit na bruslích,myslím. Ale zas až tak velký plac na bruslení to není.