Hezký večer prosím myslíte , že paní učitelky ve školce potěší děkuji https://www.lipoo.cz/den-deti--ucitele/darkovy-...
Mě jako dospělou ty čajoví medvídci nenadchly. Je z toho sladká voda. Ale děti to mají rády
Asi bych radeji dostala neco jineho😄
Mě by z balíčku část potěšila a část ne. Ti čajoví medvídci jsou jen preslazena voda bez chuti
Ochutnala jsem, takže mohu říct, že je to opravdu hnusné☹ Ale když jsem neznala chuť, moc mě dárek potěšil🙂
nejsem učitelka, ale tyhle medvídky bych někomu potom dala (kdo by je chtěl), sama bych si z nich čaj nedělala.
@majca16
@console
@heidi_z_hor
@meffy
@martiina_k tak poraďte prosím co jiného děkuji
@fouskovi já učitelkám koupila tubus pro učitelky od mixit a ze včelařství domovina (nebo tak nějak) ovocné medy.
Káva (pokud paní učitelka kávu pije), medy nebo z nejedlých dárků mě osobně velmi potěší poukaz do knihkupectví.
Cokoliv jedlého je super volba.😀