@blanapa mě to spíš přijde jako těsto na pracny, ty jsou tmavší a nehty jsou ty opražené mandle
26. říj 2022
Extrakty vynechávám, jsou výborné, peču 10 let
27. říj 2022
27. říj 2022
a děláte je den předem, nebo se dají jíst hned?
27. říj 2022
fouskovi
autor@blanapa
@amazonkajanik
@stratford
@myspule1 holky díky
27. říj 2022
hele a jak je dělat velké? Nakynou při pečení hodně?
27. říj 2022



Klasické linecké těsto, rybízová marmeláda nebo povidla a mandle 😉😉