icon

Hezký večer, prosím o radu kdo máte zkušenost , která z těch dvou je lepší na opakování o prázdninách děkuji

avatar

My meli tu zlutou a spokojenost.

6. kvě 2023
avatar
6. kvě 2023
avatar

tez ta zluta.ale tu 2.neznam,muze byt taky dobra

7. kvě 2023
avatar

@bessinka tak nám byla doporučena ta druhá že je prý lepší na opakování

4. čer 2023