fouskovi
autor@katulinka91 ona u toho byla i vedoucí
12. led 2021
fouskovi
autor@katulinka91 a hlavně jsem chtěla ukázat tady že jsou i v dnešní době milé prodavacky
12. led 2021
@fouskovi ano, to je fajn. Ale myslím si, že práve v dnešní době, kdy si umíme jen stěžovat. By bylo fajn oficiálně pochválit.
12. led 2021
fouskovi
autor@katulinka91 to vše jsem udělala ale chtěla jsem se podělit i zde
12. led 2021

A proc ji nepodekujes tím, že napíšeš na mail Bati, aby se o tom dozvěděl nějaký nadřízený.