Holky dospěla jsem do fáze že bych šla do tělíska ale úplně nevím jaké jestli hormonální nebo nehormonalni prosím dáte my vaše tipy co a jak děkuji
@patypresdevaty děkuji a nevadí to při styku s manželem
@fouskovi ze začátku ho cítil, ale dr. mi zastřihl ta vlákna (plus si to prostě celkově sedlo) a od té doby ok.
@patypresdevaty takže případně ať to hned lékař zastrihne děkuji
Trvalo to docela dlouho, ale už o něm nevím. Mám Mirenu od března.
Mam od ledna hormonalni. Premyslela jsem o nem rok. O nehormonalnim jsem ani neuvazovala.
Mne Mirena po roce spineni a slabého či silného krvácení sama vypadla.
Ale prý jsem byla ojedinělý případ.
Já mám také mirenu a za začátku jsem po dvou měsících oteklá, potom už ok. Alergická reakce na tělísko. Prý jsou to ojedinělé případy.
Asi nebudu dobrý vzorek, ale 10 měsíců mám hormonální a aktuálně 10.den cyklu krvácím (minulý cyklus 16 dní, cykly mám 22-28 dní). Zavedení úplně v pohodě, nikde ho necítím, při sexu taky nevadí. Jen prostě skoro pořád krvácím nebo špiním. Ale mám ho z důvodu hodně narůstající sliznice (antikoncepce pro mě nebyla důležitá).
Ja nela nehormonalni s drahymi kovy (2 x 6 let) a absolutni spokojenost. Hormonalni jsem nechtela. S nehormonalnim teliskem normalne menstruues, zpocatku , nez si to sedne vetsinou o neco vic nez obvykle. Za par mesicu se to usadi.
Já mám nehormonalni a žádné problémy nemám...
Mam uz druhou mirenu a nedam na ni dopustit...prvni dva mesice u prvni jsem spinila,jinak ok..manzel ji neciti,mesicky nemam... Nemenila bych,urcite do ni pujdu zas
Ja mela 2x nehormonalni, poprve ok, po druhe se po 3 letech uvolnilo a zapichlo se uplne pryc, nesnesitelne bolesti a jeste jsem stihla otehotnet🤦♀️
Mela jsem mirenu byla supr průser nastal až když jsem otěhotněla,měla jsem ho necelé tři roky mimoděložní těhotenství. Takže tělísko ven a vejcovod mi vzali. Jinak před tím fungovalo skvěle
Já mám už 5 let hormonální Mirenu a jsem max spokojená. První 3 měsíce jsem v podstatě na střídačku buď krvácela nebo špinila. Pak se to srovnalo a od té doby super. Momentálně nemám vůbec menstruaci. Max třeba 1-2 dny lehce zašpinim.
Za mě byla jasná volba hormonální... protože nehormonální typicky MS spíš prodlužuje, zatímco s hormonálním je to naopak. Navíc je méně spolehlivé a já chci spolehlivou antikoncepci. Takže jsem se s nevýhodami hormonů smířila a jsem moc spokojená