Holky jen takový povzdech v neděli měl syn odjíždět na tábor a co myslíte ode dneška antibiotika a angína 🙈 je my ho líto oplakal to tak jsem jak bolestné koupili lego
Dcerka ma spalu…dneska nasazeny antb 🙈
5. črc 2024
fouskovi
autor@bessinka
@lmartinkova85 přeji brzké uzdravení
5. črc 2024
Dcera měla loni zaplacené tři příměstské tábory a byla na jednom 🤦Letos má taky tři a teď v úterý dobrala ATB,tak to bude ještě napínavé 🤣
5. črc 2024
@fouskovi malemu taky ❤️ a dekuju
5. črc 2024
syn ji má od středy.tak ať je líp