icon

Holky jen takový povzdech v neděli měl syn odjíždět na tábor a co myslíte ode dneška antibiotika a angína 🙈 je my ho líto oplakal to tak jsem jak bolestné koupili lego

avatar

syn ji má od středy.tak ať je líp

5. črc 2024
avatar

Dcerka ma spalu…dneska nasazeny antb 🙈

5. črc 2024
avatar

@bessinka
@lmartinkova85 přeji brzké uzdravení

5. črc 2024
avatar

Dcera měla loni zaplacené tři příměstské tábory a byla na jednom 🤦Letos má taky tři a teď v úterý dobrala ATB,tak to bude ještě napínavé 🤣

5. črc 2024
avatar

@fouskovi malemu taky ❤️ a dekuju

5. črc 2024
avatar

@fouskovi malemu taky

5. črc 2024
avatar

@zmrzlinka tak držím palce

5. črc 2024
avatar

@zmrzlinka jsme taky po atb, holka mírně pokašlává, primestak od pondělí, rozhodnutí padne v poslední chvíli. Nevypadá infekční, dětská řekla, ať jí dáme xyzal 😅, ale co já vím, kam se to zvrtne.

5. črc 2024