Holky prosím dotaz ve čtvrtek jsem byla na trhání stoličky neboť se mi rozpadla a kus tam zůstalo,9 zubař to opichal ale do dneška bez léků nejsem schopna fungovat jak bolí místo vpichu a i ten zub co a tím dekuju
Nesmí v tom pulzovat, příp.problémy s polykáním, zvětšující se otok, teplota. Bolest může trvat i 14 dní, záleží, jak náročný zákrok to byl
Já teda nevím, asi bych si zavolala na pohotovost a zeptala se. Byla jsem na trhání všech 8, plus jednu stoličku a nevzala jsem ani jeden prášek na bolest.... podle mě by to až tak že nemůžeš fungovat bolet nemělo, těžko říct 😕
Souhlasim ze bolest ktera te uplne vyrazuje z provozu neni ok. Jako ano, bolet to asi "ma" ale ne nejak znicujic.
Mě trhali v zari 6tku. A když jsem si nedala co 3h Brufen, nebyla jsem schopná fungovat. Je fakt, že jsem měla kořeny zarostlé v kosti. Dle slov doktora to byl fakt porod. . Až po 10dnech to bylo o.k.
No v noci mě vzbudila strašná bolest patra jde mi opichaval i ten zub bolel už nevím co s tím když my trhaly 8 tak my to vysekavali a dali antibiotika ale tohle bylo čisté vytrhnuti a stejně trpím
Me trhali zhnilou rozpadlou 6... Hodinu po zubari jsem krom hnusne diry o tom nevedela...
@fouskovi Ty hele tak si zkus radši zavolat na pohotovost ať se ujistíš že je to ok 🍀
Tak zánět v zubu nebyl jen vyplachli od neděle jsem měla střevní chřipku a dnes už ležím v nemocnici na kapackach prý zánět střev
Je to normální. Pokud se bolest nezhoršuje, tak bych ještě pár dní vydržela